Nowoczesne budownictwo
Twój nowy dom

Kamienica Teatralna

Kamienica Teatralna to inwestycja zrealizowana w latach 2011 – 2012. Architektura Kamienicy Teatralnej łączy w sobie zarówno nowoczesność odpowiadającą naszym czasom, jak i tradycję nawiązując do historycznego charakteru ulicy Teatralnej. Kamienica Teatralna, położona w samym sercu Gorzowa, oferuje swym lokatorom bardzo bogatą infrastrukturę, dostępną na wyciągnięcie ręki. W zasięgu 10-minutowego spaceru znajduje się wszystko co jest potrzebne do wygodnego spędzania czasu, m.in. Teatr im. Juliusza Osterwy, Filharmonia Gorzowska, Rynek czy też nadwarciański bulwar.

Kamienica Teatralna to mądrze zaprojektowana inwestycja. Wygodna winda, dostępne miejsca postojowe, przemyślane wnętrza i świetne położenie zapewniają komfort pracy i życia wszystkim użytkownikom i mieszkańcom obiektu. Każdy lokal ma balkon lub loggię. Użytkowany od kilku lat budynek jest ceniony za wysoką jakość użytych materiałów oraz profesjonalne wykonanie. Stał się miejscem komfortowego życia dla wielu rodzin, siedzibą kameralnych firm, a wszystko zaraz za rogiem centrum miasta.

W sprzedaży pozostały ostatnie wolne lokale. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą o kontaktem z nami.Klatka Piętro Nr lokalu Powierzchnia Pokoje Cena za m2 Status Plan
1 3 piętro 17 80,08 m2 3 3670 zł Sprzedane Plan

Klatka Piętro Nr lokalu Powierzchnia Pokoje Cena za m2 Status Plan
1 1 piętro 8 82,38 m2 3616 zł Sprzedane Plan